Partners

PWG – Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.

„To nie jakość kosztuje, lecz jej brak” - główna zasada, jaką Polska Wywiadownia Gospodarcza kieruje się od początku swojej działalności. Dynamicznie rozwija się od 2014 roku w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Jesteśmy niezależną wywiadownią stworzoną przez ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku finansowym oraz IT. Misją Polskiej Wywiadowni Gospodarczej jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji w rozwiązaniach skierowanych do małych firm, korporacji, a także instytucji publicznych. Jesteśmy gotowi na realizację projektów dla najbardziej wymagających.

Specjalizujemy się w Big Data – pozyskujemy olbrzymie ilości informacji gospodarczych, hierarchizujemy je, korelujemy ze sobą i analizujemy tak, aby nasi Klienci, bez straty czasu i nadmiernego wysiłku, mogli w kompleksowy i optymalny sposób poznać rzeczywisty obraz gospodarczy podmiotów biorących udział w tworzeniu polskiej gospodarki. Za tym wszystkim stoją innowacyjne rozwiązania, produkty dedykowane, doświadczenie, wiedza ekspercka oraz smart data processing.

Autorskie rozwiązania wdrożone przez Polską Wywiadownię Gospodarczą stały się nowymi standardami w branży.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij