O nas

Europejskie Biuro Ochrony Finansów powstało z myślą o Przedsiębiorcach. Wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej, tysiące poprowadzonych spraw w Polsce i za granicą oraz niestabilność polskiego rynku sprawiły, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora B2B udostępniamy Państwu narzędzie chroniące Wasze pieniądze.

Naszym celem nadrzędnym jest Państwa spokój oraz bezpieczeństwo Państwa finansów.

Znajomość rynku i szacunek dla relacji handlowych w połączeniu ze skutecznością działań windykacyjnych sprawiają, iż Państwa cash-flow chroniony jest w najlepszy możliwy sposób.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów działa tylko i wyłącznie w sektorze B2B. Obce jest nam szablonowe podejście do zlecenia, ponieważ nie obsługujemy wierzytelności masowych. Dla nas każde zlecenie stanowi odrębną całość, nad którą pracuje zespół doświadczonych ludzi, przygotowując strategię windykacyjną dostosowaną do indywidualnego przypadku.

Właśnie to wyróżnia nas na tle Konkurencji.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij