Windykator terenowy (Rzeszów, Przemyśl)

Region: podkarpackie
Rodzaj zatrudnienia: działalność gospodarcza

Opis stanowiska :

  • Windykacja podmiotów gospodarczych na terenie kraju;
  • Windykacja umów leasingowych;
  • Odbiór przedmiotów leasingu;
  • Bezpośredni kontakt z dłużnikami klientów spółki;
  • Weryfikacja oraz ustalanie aktualnego miejsca pobytu i stanu majątkowego dłużników;
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień wobec klientów spółki;
  • Aktywne motywowanie dłużników do spłaty;
  • Możliwość pracy na wysokich saldach;

Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia co najmniej średniego;
  • doświadczenia w windykacji terenowej B2B oraz leasingu wysokich umiejętności negocjacyjnych;
  • umiejętności zdobywania, analizy i wykorzystywania pozyskanych informacji w procesie windykacji;
  • prowadzenia działalności gospodarczej (własny pojazd, komputer, telefon - warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od skuteczności działania;
  • Praca na wysokich saldach;
  • Ciekawe i interesujące zlecenia  na powierzonym do obsługi terenie;
  • Pracę z młodym i kreatywnym zespołem;

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133,poz. 883)""".

Zamknij